Tatrzańska wyprawa z grillem - 3 dni

Program wycieczki:

Dzień 1

Wyjazd z umówionego miejsca w godzinach porannych. Przejazd w stronę Zakopanego, spotkanie z lokalnym przewodnikiem i zwiedzanie miasta: ul. Kościeliska , Cmentarz na Pęksowym Brzyzku, kościółek drewniany, Willa  Koliba, Dworzec Tatrzański, spacer po Krupówkach. Przejście w stronę Gubałówki, możliwość wjazdu na szczyt Gubałówki, podziwianie panoramy miasta, zjazd.  Następnie przejazd do Poronina, zakwaterowanie  w obiekcie, obiadokolacja i nocleg.

Dzień 2

Śniadanie, po nim spotkanie z przewodnikiem górskim. Proponujemy wycieczkę w góry  do Doliny Kościeliskiej, położonej w Tatrach Zachodnich między doliną Chochołowską, a Czerwonymi Wierchami. Dolina jest niezwykle malownicza, na początku łagodna, otoczona niskimi pasmami gór, zakończona stromymi ścianami, jak w kanionach, a dnem doliny płynie wartki Potok Kościeliski. Proponowana trasa jest idealną opcją dla osób pragnących przespacerować się i obcować z naturą w Tatrzańskim Parku Narodowym. Podczas wycieczki dnem doliny obserwujemy bogactwo form skalnych ukształtowanych przez płynącą wodę Potoku Kościeliskiego: polany, bramy, turnie, jaskinie. Powrót do obiektu na obiad, po nim istnieje możliwość korzystania z  basenu, jacuzzi i sauny.  Wieczorem  obiadokolacja w formie grilla w szałasie z prelekcją Tatry w trzech odsłonach . Następnie nocleg.

Dzień 3

Śniadanie, po nim wykwaterowanie z obiektu. Przejazd do  Jaszczurówki - dzielnicy Zakopanego położonej we wschodniej części miasta. Zwiedzanie położonej przy drodze Oswalda Balzera kaplicy Najświętszego Serca Jezusa, jednego z klasycznych dzieł stylu zakopiańskiego, zaprojektowanej przez Stanisława Witkiewicza. Przejazd pod skocznię narciarską Wielką Krokiew im. Stanisława Marusarza, możliwość wjazdu na górną stację kolejki linowej i podziwiania widoków z góry skoczni. Następnie wyjazd  w drogę powrotną  i zakończenie wycieczki w godzinach wieczornych.

CENA WYCIECZKI OBEJMUJE:

- przejazd komfortowym autokarem
- zakwaterowanie w Ośrodku Wypoczynkowym,  pokoje 2 i 3 osobowe  z łazienkami
- wyżywienie: 2 śniadania w formie szwedzkiego stołu, 1 obiadokolacja w formie grilla w szałasie, 1 obiadokolacja , 1 obiad
- prelekcję „Tatry w trzech odsłonach”
-  podczas pobytu kawa i herbata w cenie
- opiekę przewodnika górskiego podczas wyjścia w góry
- opiekę pilota
- ubezpieczenie NNW i TFG

CENA WYCIECZKI NIE OBEJMUJE:

- biletów wstępu do zwiedzanych obiektów: 
- wstęp na teren TPN -  ok. 5 zł/os.
- Cmentarz na Pęksowym Brzyzku – ok. 3 zł/os.
- kolej linowo-terenowa na Gubałówkę – w jedną stronę 18 zł/os. lub  góra – dół ok. 24 zł/os.
- kolej linowa Skocznia – ok. 15 zł/os

Program jest ramowy i może ulec zmianie,  szczegółowy program wycieczki  ustala pilot.
Podane ceny biletów wstępu są orientacyjne i mogą ulec niewielkim zmianom, w zależności od terminu wycieczki.

Tatrzańska wyprawa z grillem (Wersja PDF)

Formularz kontaktowy

Pozostało znaków:  1500

:no translation

:no translation